KOMINIARZ KOBYŁKA

DYPLOMOWANI MISTRZOWIE KOMINIARSTWA

CZYSTY KOMIN

Kominiarz Czysty Komin świadczy usługi kominiarskie w mieście Kobyłka. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym szlachetnym zawodzie. Nasi pracownicy to doświadczeni i dyplomowani fachowcy o kilkunastoletnim stażu pracy, którzy widzieli już nie jeden komin! Wykonując tak odpowiedzialne zadania, jakimi są usługi kominiarskie, stawiamy po pierwsze na sumienność i dokładność. Dzięki temu cieszymy się uznaniem i zaufaniem wśród mieszkańców miasta Kobyłka. Kompleksowo realizujemy usługi kominiarskie zarówno podstawowe, jak i zaawansowane. Wśród nich wymienić można: przeglądy kominiarskie, czyszczenie i naprawa kominów, wydawanie opinii, pomiary, a także różnego rodzaju remonty, montaże i uszczelnianie wokół kominów i przewodów kominowych.

W naszej pracy nierzadko widzimy zaniedbania w przeprowadzaniu przeglądów, co powoduje realne zagrożenie pożarowe i możliwość zaczadzenia tlenkiem węgla! Dlatego tak ważne są szczegółowe i okresowe kontrole przewodów kominowych i wentylacyjnych, które może przeprowadzić licencjonowany kominiarz. Oferujemy szybkie i profesjonalne realizacje w uczciwej cenie! Wybierając nasz zakład kominiarski, masz pewność profesjonalnie wykonanego przeglądu, czyszczenia, konserwacji, a także naprawy komina.

tlo5

UMÓW SIĘ NA USŁUGI KOMINIARSKIE!

USŁUGI KOMINIARSKIE KOBYŁKA

Czysty Komin to kominiarz, który łączy wiedzę, doświadczenie i zapał do swojej pracy. Młodość i chęć rozwoju firmy napędza nas do działania, czyniąc niestrudzonym w przeglądach i naprawach! Nieustannie podnosimy renomę, oferując kompleksowe usługi kominiarskie w mieście Kobyłka. Naszą działalność opieramy na profesjonalnych szkoleniach i sprzęcie. Dzisiaj kominiarz to nie archaiczny zawód, ale nowoczesne techniki pomiarowe i zaawansowane umiejętności mające służyć Państwa bezpieczeństwu! Kominiarz Czysty Komin to nowoczesny zakład oferujący komplementarne usługi: zarówno te podstawowe, jak i zaawansowane.

Z naszej pracy korzystają duże firmy, zakłady, deweloperzy, jak i spółdzielnie mieszkaniowe oraz właściciele domów jednorodzinnych. Usługi kominiarskie świadczymy z myślą o bezpieczeństwie i komforcie mieszkańców. Zależy nam na niskim poziomie niebezpiecznych pyłów, które mogą szkodzić zdrowiu, a szczególnie osobom z chorobami układu oddechowego, seniorom, dzieciom, kobietom w ciąży. Cieszy nas obowiązek prawny przeprowadzania kontroli przewodów kominowych, ponieważ często widzimy groźne zaniedbania w zakresie ich eksploatowania! Zaczadzenie to nie legenda sprzed wieków, ale ciągle możliwe niebezpieczeństwo w wielu domach.

Zobacz także: kominiarz Zielonka

 
 

KOMINIARZ - FAQ

Jakie miejscowości obsługuje kominiarz Czysty Komin?

Obsługujemy miejscowości: Warszawa, Radzymin, Legionowo, Kobyłka, Zielonka, Marki, Wołomin, Ząbki i inne okoliczne miasta.

Jak szybko można się umówić na wizytę kominiarza?

Przy niedużych i prostych zleceniach jesteśmy w stanie umówić się na usługi kominiarskie praktycznie z dnia na dzień

Na czym polega czyszczenie kominów?

Czyszczenie kominów polega na usuwaniu sadzy i smoły, które zalegają na jego ściankach. Przewody wentylacyjne czyści się natomiast z ptasich gniazd i pajęczyn. Nieczystości spycha się na dół i wyjmuje przez otwór rewizyjno-wentylacyjny

Jak często należy przeprowadzić przegląd kominiarski w domu?

Właściciele domów jednorodzinnych podlegają obowiązkowi regularnych przeglądów kominiarskich na mocy ustawy z 1994 roku. W praktyce oznacza to coroczne sprawdzenie przewodów kominowych. Jeśli budynek ma powierzchnię powyżej 2000 m², wtedy kontrolę należy przeprowadzić dwa razy do roku.

Czy niedrożny komin jest niebezpieczny?

Brak regularnych przeglądów kominiarskich może również doprowadzić do zaczadzenia się domowników. Tlenek węgla, czyli właśnie czad, nie mogąc wydostać się poza budynek, uchodzi do jego wnętrza. Niestety, w okresie grzewczym bardzo często słyszy się w Polsce o zatruciu czadem, które nierzadko prowadzi do śmierci.

5/5 - (2 votes)